Psychoterapia par Wrocław – Małgorzata Stefanow

Psychoterapia dla par – skuteczna pomoc

Psychoterapia par to oferta pomocy dla wszystkich małżeństw, jak również osób będących w związku. Jej głównym celem jest naprawa relacji łączących pary, która ma za zadanie eliminację wszelkich czynników przyczyniających się do powstawania konfliktów. Jeżeli więc zmagacie się z różnego rodzaju trudnościami w komunikacji, takimi jak częste kłótnie, napięcia, nieporozumienia oraz konflikty prowadzące do niezadowolenia ze wspólnego życia, wówczas psychoterapia może okazać się pomocna w rozwiązaniu wielu problemów.

W terapii małżeńskiej mogą wziąć udział wszystkie pary, które czują, że od pewnego czasu zaczęły się od siebie oddalać, przez co ich związek zmierza w złym kierunku. Jest to rozwiązanie kierowane do wszystkich osób, które czują potrzebę wprowadzenia pozytywnych zmian w relacji, w której się znajdują. Jest to również koło ratunkowe dla tych związków, w których jeden z partnerów doświadczył bardzo trudnych sytuacji oraz emocji, z którymi nie jest sobie w stanie poradzić na własną rękę. Pomagam także tym osobom, które borykają się ze zdradą, przewlekłą zazdrością, jak również trudnościami w życiu seksualnym.

Terapia małżeńska Wrocław. Skuteczna pomoc dla par.

Terapia małżeńska daje partnerom możliwość spojrzenia na związek z zupełnie innej strony, dlatego też moim celem jest wskazanie klientom, jak słuchać siebie nawzajem. Daje to możliwość zrozumienia siebie oraz mechanizmów, jakie rządzą związkiem. Staram się, by wyniki terapii pozwoliły Wam stać się wrażliwszymi na potrzeby partnera oraz na swoje własne. Staram się także wyeliminować zachowania, które w przyszłości mogłyby przyczynić się do tworzenia nowych konfliktów. Moja oferta kierowana jest do wszystkich par, które czują, że ich związek zaczyna zmierzać w niewłaściwym kierunku.

Efektywna i profesjonalna terapia par umożliwia zdiagnozowanie przyczyny pojawiających się problemów oraz nauczenie par akceptacji i słuchania drugiej osoby. Warto podkreślić, że dla osiągnięcia optymalnych rezultatów potrzebne są wysokie kompetencje zawodowe osoby prowadzącej terapię, jej obszerna wiedza, a także posiadanie cech takich jak empatia, rzetelność, sumienność, zaangażowanie czy uczciwość. Dlatego też wszystkie osoby poszukujące doświadczonego terapeuty, który będzie w stanie pomóc rozwiązać małżeńskie problemy, serdecznie zapraszam do kontaktu. Jestem doświadczonym psychoterapeutą, któremu zaufało już wiele par, chcących odbudować swoje relacje.

Terapia par Wrocław. Wsparcie dla każdego związku

Psychoterapia par ma na celu pomoc w opanowaniu emocjonalnego napięcia związanego ze zgłaszanym problemem, a następnie wsparcie w budowaniu motywacji do zmiany. W ramach prowadzonej przeze mnie terapii prezentuję sposoby, które uczą między innymi konstruktywnej komunikacji między partnerami oraz otwartości. Dzięki nim możliwe jest odbudowanie wzajemnej więzi emocjonalnej oraz odkrycie siły łączącego ich uczucia. Podejmując współpracę jesteśmy w stanie zmienić naprawdę wiele oraz tym samym osiągnąć zdumiewające rezultaty, dlatego też wszystkie osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.