Terapia par i małżeństw

Wspólne życie dwojga ludzi nie zawsze przebiega według scenariusza hollywoodzkiej komedii romantycznej. Zdarzają się sytuacje, w których problemy się nawarstwiają a dawny płomyk miłości płonie z coraz mniejszą siłą. Coraz częściej zdarzają się kłótnie, ciche dni, wspólna niechęć a w głowie pojawia się myśl „czy jeszcze coś nas łączy?”. Tak, z pewnością łączy Was wspólna więź oraz uśpiona miłość, którą na pewno można obudzić. Jednak niezbędna jest skuteczna terapia, profesjonalna psychoterapia dla par, dzięki której możliwe będzie zdiagnozowanie przyczyny pojawiających się problemów oraz nauczenie Was akceptacji i słuchania drugiej osoby.
Terapia małżeńska, którą wykonuję ma na celu pomoc w opanowaniu emocjonalnego napięcia związanego ze zgłaszanym problemem, a następnie wsparcie w budowaniu motywacji do zmiany. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom, które uczą konstruktywnej komunikacji między partnerami możliwe jest odbudowanie wzajemnej więzi emocjonalnej. Jeżeli Wrocław to miasto, w którym szukacie dobrego psychologa, którego terapia par przynosi rzeczywiste efekty to serdecznie zapraszam Was do kontaktu z moją osobą. Razem zmienimy naprawdę bardzo wiele.

Spotkania skierowane są do par, które przeżywają kryzys w związku, nie potrafią ze sobą komunikować się, rozmawiać, rozmowy kończą się z reguły kłótnią, cichymi dniami, nie wiedzą czy jeszcze coś ich łączy, czy chcą być razem, nie potrafią podjąć wspólnie różnych decyzji itp.